Elektroinstalace

Nabízíme kompletní služby od zhotovení projektu až po realizaci díla se servisem a údržbou. Nabízíme elektroinstalace pro domy, byty a průmyslové objekty. Opravy i komplexní řešení.

Stavební přípojky

Zajistíme a nainstalujeme vám stavební přípojku elektřiny. Jedná se o dočasnou elektrickou přípojku sloužící jako zdroj elektrické energie při stavbě domu.

Klimatizace

Profesionální instalace zaručí 100% funkčnost vaší klimatizace a maximální úsporu energií. Nabízíme kompletní řešení nebo jen přípravu pro budoucí instalaci klimatizace.

Alarmy

Provádíme montáže alarmů JABLOTRON. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného zabezpečení a jeho následnou instalací, servisem a připojením.

Vytápění

Zprostředkujeme a nainstalujeme elektrické podlahové vytápění, elektrické akumulační přímotopy, tepelná čerpadla, elektrokotel a další vytápěcí technologie.

Revize

Pečujeme o vaši elektroinstalaci. Nabízíme kompletní servis spojený s revizemi elektroinstalací a hromosvodů včetně porevizních oprav.

Poradíme vám

Neradi voláte? Tak nás kontaktujte jako první skrze kontektní formulář, do kterého můžete vepsat vše podstatné.
Nezapomeňte vybrat službu, která vás zajímá a rozepsat se o svém požadavku.

  Jméno a příjmení*

  Město / obec*

  Služba, která vás zajímá*

  Telefonní číslo*

  E-mail*

  Firma

  Zde se rozepište více*

  Tyto stránky jsou chráněny technologií reCAPTCHA. Při jejim využití je dbáno na zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

  Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.