Řekli o nás

Elektroinstalace v rodinném domě
„Děkuji za perfektně a rychle odvedenou práci. Příště opět využiji vaše služby.“
Lenka Malá | Strážnice
Elektroinstalace, revize a pravidelná údržba
EL-IN provádí veškeré práce týkající se elektroinstalace, oprav stávajících rozvodů, revizí, pravidelnou údržbu celého systému domácích telefonů na mém činžovním domě již 15 let. Vždy jsem byla s jeho prací velmi spokojená, pracuje svědomitě, rychle a je přístupný novým nápadům. Doporučuji ho i svým partnerům, protože u něj mám zaručenou 100% spolehlivost.“
Ing. Martin Zoufal | Radějov
Rekonstrukce bytů
Firma EL-IN patří mezi stálé partnery při komplexní údržbě našeho činžovního domu. Pravidelné revizní práce i opravy stávající sítě elektro a domácích telefonů, nová elektroinstalace, poradenství – ve všech těchto oblastech jsou spolehliví, ochotní, rychlí, a to ve větších zakázkách i skutečných maličkostech. Jsme s nimi velmi spokojeni.
Josef Mácha | Hodonín
Elektroinstalační servis
Chtěla bych Vám ještě dodatečně poděkovat za vaší práci, za skvělou domluvu s Vámi a hlavně za velký spolehnutí na Vás. Co jste kdy řekl, tak to tak bylo což se v dnešní době už málo vidí. Ještě jednou děkuji a budu ráda, když se na Vás budu moci zase obrátit při problémech s elektřinou.
Jana Ťoupalová | Vnorovy

Poradíme a pomůžeme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean fermentum risus id tortor. Etiam neque. Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Vestibulum erat nulla, ullamcorper nec, rutrum non, nonummy ac, erat. In enim a arcu imperdiet malesuada. Fusce dui leo, imperdiet in, aliquam sit amet, feugiat eu, orci. Integer lacinia.

(Zde bude button)

Významné zakázky

Avion Shopping Park Bratislava

Instalace silnoproudého vedení a realizace osvětlení.

Business Park Brno

Instalace osvětlení včetně rozvodů, instalace silnoproudého vedení, montáž hromosvodů.

Skanska

Dodávka silnoproudých rozvodů pro betonárnu SGME v Náměšti nad Oslavou.