Jsme specialisté v oblasti elektroinstalací

Plánujete výstavbu rodinného domu, nebo rekonstrukci? Jsme zde pro vás. Nabízíme kompletní služby od zhotovení projektu až po realizaci díla se servisem a údržbou. Specializujeme se na elektroinstalační práce ve vašich novostavbách, bytech či kancelářích. Provádíme rovněž montáž alarmů JABLOTRON do bytů, domů i rozsáhlých firemních objektů. S nejvhodnějším řešením vám rádi poradíme.

Vše pečlivě plánujeme

Schválení cenové nabídky, podpis smlouvy, plánování termínů realizace… Elektroinstalace nejen rodinného domu je jednou z nejnáročnějších a nejkomplikovanějších akcí během stavby a plánování. To je důvod, proč věnujeme přípravě vašeho projektu maximální pozornost.

Vše důležité s vámi konzultujeme a objektivně poradíme, jak se dostat k výsledku co nejelegantnější cestou.

Jistíme vás od začátku

Jističe a rozvodné skříně jsou při rekonstrukci nebo stavbě jedním z nejdůležitějších prvků elektroinstalace. Jistící prvky dodáváme pro vaše stavby od prověřených dodavatelů.

Na výsledku nám záleží

Spokojení zákazníci jsou naší nejcennější vizitkou. Za více než 10 let působení na trhu jsme díky důvěře vás – našich zákazníků, vyrostli v plnohodnotného dodavatele elektroinstalačního řešení, chytrého osvětlení, alarmů, centrálních vysavačů a revizí v regionu.

Poradíme a pomůžeme

Úklidem a vystavenou fakturou to u nás nekončí. Jsme s vámi po celou dobu. Před realizací, během ní nebo v rámci pozáručního servisu s vámi aktivně komunikujeme a reagujeme pružně na vaše požadavky a dotazy.

Významné zakázky

Avion Shopping Park Bratislava

Instalace silnoproudého vedení a realizace osvětlení.

Business Park Brno

Instalace osvětlení včetně rozvodů, instalace silnoproudého vedení, montáž hromosvodů.

Skanska

Dodávka silnoproudých rozvodů pro betonárnu SGME v Náměšti nad Oslavou.